wyszukiwanie zaawansowane
ABECEDA
Strona główna » Kursy językowe

Kursy językowe

Prowadzimy kursy języka czeskiego w następujących wariantach:

  • indywidualne
  • grupowe
  • firmowe
 

Nasz zasięg: Górnośląski Okręg Przemysłowy, zwłaszcza Chorzów, Katowice, Gliwice i Dąbrowa Górnicza. Na tym obszarze możliwy dojazd do ucznia/firmy lub lekcje w zorganizowanych przez nas pomieszczeniach.
 

Kurs indywidualny
Kurs jest prowadzony przez dwóch nauczycieli – stacjonarne lekcje gramatyczno-leksykalne odbywają się z polskim lektorem, a lekcje konwersacyjne z native speakerem (rodowitym Czechem), za pośrednictwem komunikatora Skype lub innego. Proporcje lekcji ustalamy na podstawie potrzeb ucznia i jego predyspozycji językowych.

W cenie kursu indywidualnego zapewniamy wszystkie materiały dodatkowe oraz jednorazową zniżkę 30% na podręcznik w naszym sklepie.

Jeżeli jesteś spoza okolic Katowic – nic straconego – istnieje możliwość przeprowadzenia całego kursu za pośrednictwem komunikatora internetowego.
 

Kursy grupowe i firmowe
Na początku kursu zadajemy uczestnikom pytanie: Do czego tak naprawdę potrzebny będzie Wam język czeski? Co musicie opanować jak najszybciej? Prowadzenie rozmów telefonicznych? Odpowiadania na e-maile? Rozumienie tekstów mówionych i pisanych w danej branży? Po wspólnym ustaleniu priorytetów przygotowujemy plan, który będziemy realizować w ramach zajęć – ile czasu poświęcimy na gramatykę, rozwijanie ogólnej komunikatywności, a ile na branżowe słownictwo i zwroty. Ponadto sposób prowadzenia kursu jest zależny od deklaracji kursantów dotyczącej ich możliwości i chęci pracy w domu. Nie chodzi tu o uczenie się słówek, ale o aktywny i ciągły kontakt z językiem poprzez czytanie, słuchanie muzyki i inne formy kontaktu z czeską kulturą.

W cenie kursu grupowego i firmowego zawarte są wszystkie potrzebne materiały: podręcznik wraz z ćwiczeniami oraz materiały dodatkowe.

W przypadku płatności z góry za cały kurs, uczniowie otrzymują 10% zniżki na książki w naszej księgarni, przez cały okres trwania kursu.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu